قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات سایت فرش دستبافت شریف

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی سایت فرش  شریف به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت فرش دستبافت شریف هنگام استفاده از پروفایل شخصی.طرحهای تشویقی.ویدئوهای رسانه تصویری وب سایت فرش دستبافت شریف و سایر خدمات ارائه شده توسط فرش دستبافت شریف به معنای اگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات فرش دستبافت شریف است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فرش دستبافت شریف از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب میشود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های فرش دستبافت شریف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران.قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج رویه ها و سرویس های فرش دستبافت شریف تغییراتی در اینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روز رسانی میشود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربردی خود که در فرم ثبت نام درج کرده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده ازخدمات سایت  فرش دستبافت شریف اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات فرش دستبافت شریف استغاده می کنید سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا فرش دستبافت شریف ایمیل می زنید این ارتباطات  به صورت الکترونیکی انجام میشود ودر صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد شما موافقت میکنید که فرش دستبافت شریف به صورت الکترونیکی سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی را به درخواست شماپاسخ دهد.

همچنین جهت  اطلاع رسانی از رویدادها خدمات و سرویسهای ویژه با پروموشن ها امکان داردفرش دستبافت شریف برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.درصورتی که کاربران تمایل به دریافت این گونه ایمیل و پیامک نداشته باشند می توانند عضویت دریافت خبرنامه فرش دستبافت شریف را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 09132765244 تنها شماره ای است که فرش دستبافت شریف از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک(اس ام اس)ارسال می کند.بنابراین ارسال هر گونه پیامک تحت عنوان فرش دستبافت شریف باهر شماره ی دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فرش دستبافت شریف است و در صورت دریافت چنین پیامکی لطفا جهت پیگیری قانونی آن را از طریق sharifcarpet.ir

اطلاع دهید.همچنین این شماره سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها خدمات و سرویس های ویژه فرش دستبافت شریف رابه اطلاع کاربران میرساند.

سیاست های رعایت حریم شخصی:

فرش دستبافت شریف به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می نماید.

فرش دستبافت شریف متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.در واقع با استفاده از سایت فرش دستبافت شریف شما رضایت خود را در این سایت نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فرش دستبافت شریف مانند متن.گرافیک.آرم.ایکون دکمه.تصاویر.وئدیوهای تصویری.موارد قابل دانلود و کپی.داده ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط فرش دستبافت شریف جزئی از اموال  فرش دستبافت شریف محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فرش دستبافت شریف است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای فرش دستبافت شریف محفوظ می دارد.علاوه بر این توضیحات متنی و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاده شده توسط فرش دستبافت شریف و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فرش دستبافت شریف است و هرگونهMessenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد.کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

ثبت پردازش و ارسال سفارش:

_روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشود.فرش دستبافت شریف به مشتریان خود در7 روز هفته و 24ساعت در روز امکان سفارش گذاری اینترنتی می دهد.

_کلیه سفارش های ثبت شده در سایت فرش دستبافت شریف به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل در صف پردازش قرار میگیرند.فرش دستبافت شریف همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد.با این وجود در صورتی که موجودی محصولی در فرش دستبافت شریف به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق لغو کردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای فرش دستبافت شریف محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای محصول به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند.

_در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خریدمانند اتمام موجودی محصول یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده ظرف 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهدشد.

_فرش دستبافت شریف مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش گیری جدید اقدام و فروش خود رامتوقف کند و کلیه سفارش های ثبت شده قبل از توقف سفارش گیری پردازش و ارسال میشود.حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجوی محصول بدون اطلاع قبلی برای فرش دستبافت شریف محفوظ است.

_در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت فرش دستبافت شریف حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای فرش دستبافت شریف محفوظ است.فرش دستبافت شریف در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورود به سایت  فرش دستبافت شریف می پذیرید از  این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

_لازم است کاربران هنگام سفارش محصول مورد نظر خود فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

 فرش دستبافت شریف همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهاین صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.

آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در همان زمان ضمن تنظیم صورت جلسه رسمی که توسط شرکت حمل کننده و یا کارشناس مربوطه فرش آسیب دیده را به همراه کلیه متعلقات و فاکتور به مدیریت خدمات پس از فروش فرش دستبافت شریف ارسال شود.موارد مطروحه در خصوص ارسال فرش بر عهده گالری فرش دستبافت شریف میباشد .

سرویس مهلت برسی 7روزه فرش دستبافت شریف:

 مشتریان گرامی میتوانند  تا 7 روز از زمان تحویل فرش ، فرش را عودت دهد.

لازم به ذکر اینکه هزینه ارسال رایگان و در صورت برگشت فرش هزینه برگشت بر عهده مشتری خواهد بود .

نقدها نظرها ارتباطات و سایر مطالب:

سایت فرش دستبافت شریف ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگرباشد.این سایت ها تحت کنترل فرش دستبافت شریف نیستند و سایت فرش دستبافت شریف هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها شامل (و نه محدودبه)لینک های دیگری که ممکن است در این سایت باشد ندارد.سایتفرش دستبافت شریف این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هریک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما بااداره کنندگان آنهانیست.سایت هایی که در آگهی ها یا صفحه های سایت فرش دستبافت شریف لینک میشوند را افرادی خارج از فرش دستبافت شریف اداره می کنند بنابراین سایت فرش دستبافت شریف نمی تواند در مورد آنها ضمانت داشته باشد.شما توافق میکنید مسوولیت هرگونه خسارات و آسیب احتمالی وارده از طریق ویروس یا فایل های مخرب دیگر که می تواند ناشی از دریافت و استفاده از داده ها و فایل های متعلق به سایت های لینک شده در سایت فرش دستبافت شریف باشد خود بر عهده خواهید داشت.کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند حتما قوانین زیر را در نظر داشته باشند:

1_بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.با این حال فرش دستبافت شریف هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد.نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فرش دستبافت شریف درباره محتویات نظر نیست.لذا از کاربران محترم تقاضا می شود نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

2_نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

3_با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت های آنها لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

4_جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها لازم است نویسندگان نقد مطالب غیرحضوری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

5_با توجه به ساختار بخش نظرات از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.

6_تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند امکان نمایش در سایت را دارند لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

7_کاربران ارسال کننده نظرموظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند.بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی باعثعدم تاییدنظرکاربر میشود.

8_قسمت نظرات سایت بت باشگاه مشتریان متفاوت است.لذا برای حفظ ساختار مباحثی که  خارج از چهارچوب این قسمت است و حالت بحث و گفتگو دارندتایید نخواهد شد.

9_تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین در سایت منتشر کنند لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت جانبدارانه یا اشتباه یافتیدنباید نظردهنده را مخاطب قرار دهیدیا از ویانتقاد نمایید.هر کاربر تنها میتواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

10_از بزرگنمایی یا اغراق درباره ی نقاط قوت و نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری کنید.بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

محتوا:

فرش دستبافت شریف نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس های خود میکندو به منظور تولید محتوا از مراجع ومنابع علمی و دانشگاهی و کتب استفاده میکنند.لازم به ذکر است فرش دستبافت شریف تضمینن میکند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.اگر محصول ارائه شده توسط فرش دستبافت شریف دارای هرگونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل استرداد محصول قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.وب سایت فرش دستبافت شریف هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه های سایت خود و یا لینک های مرده نمی پزیرد.سرویس های سایت آنگونه که هست ارائه میشود و سایت فرش دستبافت شریف تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشی از عوامل طبیعت.نیروی انسانی.مشکلات اینترنت.خرابی تجهیزات کامپیوتری.مخابرات و غیره باشد بر عهده ندارد.سایت فرش دستبافت شریف ممکن است دارای سرویس هایی باشد که باقابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس های جمعی باشگاه مشتریان ارائه میشوند.شما توافق میکنیدکه از این سرویس های جمعی فقط برای ثبت ارسال و دریافت پیام هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

کلیه محتویات سایت فرش دستبافت شریف شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فرش دستبافت شریف تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری:

سیاست قیمت گذاری در فرش دستبافت شریف مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.قیمت های ارائه شده برای فرش های مختلف در فرش دستبافت شریف قیمت های خرده فروشی است که غالبا توسط تولیدکننده و یا تامین کننده ی آن محصول تعیین شده است و سایر محصولات بر اساس مدل و مشخصات و همچنین محصولات مشابه در بازار تعیین قیمت میشوند..قیمت کلیه محصولات با احتساب معافیت مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ی بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند و هزینه های بسته بندی ارسال و بیمه حمل محصول بر عهده گالری فرش شریف میباشد.

 

بازخوردها